Gebruiksvriendelijke vakman gevraagd
Geplaatst op 5 augustus 2009 door IlseVandaag viel er een opmerkelijke mail in mijn mailbox.
Geachte
In tijden van crisis, meer nog dan anders, is prijs en kwaliteit vergelijken een must!
(Een waarheid als een koe.)
Ook als men iets te herstellen, bouwen of verbouwen heeft.
(Hm. Misschien weet deze briefschrijver hoe onhandig ik wel ben. En stuurt hij me deze uitnodiging net om een tijd van crisis te vermijden …)
Daarom bieden wij u een eenvoudige manier,
om voor uw specifieke noden 3 vakmannen te engageren.
(Drie vakmannen voor mijn noodgeval? Kan één vakman de klus dan niet klaren? Of werken ze net als Schrijf.be, en krijg je drie vakmannen voor de prijs van een: een copywriter, een kwaliteitsbewaker en een eindredacteur?)
Bezoek ‘eenvakman.be’ en verbaas u over het gebruiksgemak. (Een gebruiksvriendelijke vakman? Dat vind ik een leuk idee!)
Drievakmannen.be?
Zo gezegd, zo gedaan: ik bezoek de website. Ik wil wel eens weten hoe het zit met die drie gebruiksvriendelijke vakmannen. Maar … op de site is er geen spoor meer van de heilige vakdrievuldigheid. Alleen een systeem om automatisch een offerte aan te vragen. Bij één vakman. Muh. Misschien werkt die voor drie?
Taalhobbels | Print
| Geef commentaar | 3 reacties
Permalink: http://www.schrijf.be/blog/gebruiksvriendelijke-vakman-gevraagd/


heeft gereageerd op woensdag 5 augustus 2009 13:31
Geen wonder dat er nog maar één vakman over is. Waar de andere twee zijn? Samen! Kijk maar naar de titel van de website: “Vind een vakman op eenvakman”.
Vast een uitstekende site om in contact te komen met een dakdekker …
heeft gereageerd op zaterdag 22 augustus 2009 22:07
Het is een zeer gebruiksvriendelijke site.
Geen chaos zoals op andere soortgelijke sites.
heeft gereageerd op donderdag 22 oktober 2009 7:46
Je hebt ook ook ww.twizzi.be, heb er al heel wat extra werk uitgehaald.